USA – Kongres: przesłuchanie ws. niezidentyfikowanych obiektów i tajnych technologii związanych z UFO

0
Fot. CBS News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Były oficer wywiadu i członek zespołu Pentagonu ds. UFO (AARO) David Grusch zeznał w środę Kongresie, że USA posiadają technologie pozaziemskie i że władze od dekad ukrywają ten fakt. O swoich doświadczeniach z obiektami zdającymi się przeczyć prawom fizyki opowiadali też Ryan Graves, były pilot sił powietrznych oraz David Fravor, emerytowany dowódca Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Grusch, były żołnierz Narodowej Agencji Wywiadu Geoprzestrzennego i do niedawna członek All-domain Anomaly Resolution Office (Biuro Rozwiązywania Anomalii we Wszystkich Domenach, AARO) wewnątrz Pentagonu, zeznał pod przysięgą podczas środowego wysłuchania w podkomisji ds. nadzoru Izby Reprezentantów, że Stany Zjednoczone od lat 30. XX wieku są w posiadaniu technologii o pochodzeniu pozaziemskim, a także ciał obcych istot oraz prowadziły od tego czasu kampanię dezinformacji nastawioną na zaprzeczanie ich istnieniu.

Według niego USA posiadają nietknięte całe pojazdy, a władze od dekad prowadzą też program “inżynierii odwrotnej”, próbując odtworzyć obce technologie. 

Zeznał również, że posiada wiedzę o “wielu swoich kolegach, którzy zostali fizycznie zranieni” zarówno przez niezidentyfikowane obiekty, jak i przedstawicieli władz próbujących ich uciszyć. Sam powiedział, że obawia się o swoje życie.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!