Teksas: 5 ofiar śmiertelnych strzelaniny

0
280
Fot. ABC News
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Pięć osób zginęło w strzelaninie w domu w mieście Cleveland w Teksasie, miasto położone jest niedaleko Houston. Podejrzany przez władze napastnik to uzbrojony w karabin i odurzony narkotykami Meksykanin. Trwają jego poszukiwania.

Lokalna policja otrzymała zawiadomienie o nękaniu, na chwilę przed północą czasu lokalnego. Kiedy władze dotarły na miejsce zdarzenia, kilka ofiar leżało zastrzelonych na posesji. W budynku funkcjonariusze odnaleźli co najmniej 10 osób, w tym dwie kobiety leżące na dwóch ocalałych dzieciach. Wszystkie ofiary były w wieku od 8 do 40 lat.

Policja nie ujawniła tożsamości, wieku, ani ewentualnego pokrewieństwa ofiar z podejrzanym. Potwierdziła, że do zdarzenia doszło w jednym domu, a wszystkie ofiary pochodziły z Hondurasu. Cztery z nich zostały uznane za zmarłe na miejscu zdarzenia, a jedna po przewiezieniu do szpitala.

Szeryf hrabstwa San Jacinto przekazał, że poszukiwany mężczyzna strzelał z broni na swoim podwórku, co miały potwierdzać leżące tam łuski. 

Mieszkańcy Cleveland w Teksasie zostali poinformowani, aby pozostać w domach i nie zbliżać się do miejsca zbrodni do czasu zakończenia śledztwa.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!