Żona Bruce’a Willisa z apelem do osób robiących zdjęcia jej mężowi “dajcie mu trochę przestrzeni”

0
478
Fot. CNN
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Żona Bruce’a Willisa – Emma Heming Willis – zwróciła się z emocjonalnym apelem do osób robiących zdjęcia jej mężowi. „Dajcie mu trochę przestrzeni” – poprosiła. W ubiegłym miesiącu rodzina aktora poinformowała, że u 68-latka zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe, oznaki demencji.

Apel żony Bruce’a Willisa ma związek ze zdjęciami, które ukazały się w internecie w ubiegłym tygodniu. Aktor był wtedy ze swoim opiekunem w kawiarni w Santa Monica w Kalifornii.

„Widzę nagłówki” – mówiła drżącym głosem. “Widzę nagranie mojego męża, który kupuje kawę ze swoim znajomym – a ten próbuje go chronić. Rozumiem, że nadal jest wiele rzeczy, których musimy się nauczyć. To jest przekaz dla fotografów i osób, które próbują sfilmować mojego męża – zostawcie mu przestrzeń. Wiem, że to wasza praca, ale zostawcie mu przestrzeń. Jeśli nagrywacie film, proszę nie krzyczcie do mojego męża, nie pytajcie go, jak się czuje, nie pokrzykujcie. Proszę, nie róbcie tego. Dobrze? Dajcie mu przestrzeń. Pozwólcie, by nasza rodzina lub ktokolwiek inny, kto z nim jest, bezpiecznie doprowadziła go z punktu A do punktu B” – podkreśliła.

W marcu ub. roku rodzina Bruce’a Willisa ogłosiła, że u aktora zdiagnozowano afazję, a teraz otępienie czołowo-skroniowe. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!