San Antonio: Zoo oferuje “specjalne” życzenia walentynkowe dla byłych narzeczonych

0
Fot. sanantoniothingstodo.com

Zoo w San Antonio oferuje specjalne życzenia walentynkowe dla byłych narzeczonych, którzy po prostu nie chcą się „odczepić”.

Za 10 dolarów zoo nazwie karalucha imieniem twojej niezbyt wyjątkowej osoby i nakarmi nim zwierzę, będące pod opieką parku. Ci, którzy nie przepadają za karaluchami lub innymi robakami, mogą zamiast tego wybrać za 5 dolarów warzywo lub za 25 dolarów gryzonia.

Coroczna zbiórka pieniędzy „Cry Me a Cockroach” będzie „wspierać wizję, polegającą na ochronie dzikiej przyrody w Teksasie i na całym świecie”, czytamy na stronie internetowej San Antonio Zoo.

Wszyscy darczyńcy otrzymają cyfrową Kartkę Walentynkową. Mogą również zdecydować się na wysłanie podobnej kartki swojemu byłemu narzeczonemu z informacją, że karaluch, gryzoń lub warzywo zostało nazwane jego imieniem.

Ci, którzy mają szczególnie nieznośnego „ex”, mogą zapłacić 150.00 dolarów za spersonalizowaną wiadomość wideo, pokazującą, jak „ich” karaluch, gryzoń lub warzywo jest zjadane przez zwierzę.

W 2022 roku zoo w San Antonio otrzymało ponad 8 tysięcy zgłoszeń ze wszystkich 50 stanów i ponad 30 różnych krajów.

„W tej chwili jesteśmy na dobrej drodze do pobicia rekordu z zeszłego roku, a „Zach”, „Ray” i „Adam” są jak dotąd najczęściej zgłaszanymi imionami” – powiedział rzecznik prasowy zoo Cyle Perez.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!