W wieku 54 lat zmarła Lisa Marie Presley. Była jedynym dzieckiem króla rock and rolla.

0
73
Fot. NBC News
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

“Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że moja piękna córka nas opuściła” – napisała Priscilla Presley w oświadczeniu przesłanym magazynowi “People”. Kilka godzin wcześniej córka Elvisa Presleya trafiła do szpitala po zatrzymaniu akcji serca. W miniony wtorek matka z córką uczestniczyły w ceremonii wręczenia Złotych Globów, gdzie oklaskiwały m.in. Austina Butlera, zdobywcę statuetki za tytułową rolę w filmie “Elvis”.

Lisa Marie była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya. Jej ojciec zmarł, gdy miała zaledwie 9 lat. Została jedyną spadkobierczynią majątku króla rock and rolla, jednak mogła nim rozporządzać dopiero po ukończeniu 30. roku życia. Jako wokalistka wydała trzy albumy, z których największą popularnością cieszył się debiutancki „To Whom It May Concern” z 2003 roku.

Miała burzliwe życie prywatne. Wśród jej czterech mężów był Michael Jackson, z którym rozwiodła się po niespełna dwóch latach. W 2016 roku zakończyło się jej ostatnie małżeństwo z gitarzystą Michaelem Lockwoodem. Przez pewien czas zmagała się z uzależnieniem od narkotyków, jednak kilka lat temu udało jej się wygrać tę walkę.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!