Delegacja Kongresu USA odwiedzi państwa Azji, w programie nie ma Tajwanu

2
Nancy Pelosi
Fot. Bloomberg
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Delegacja Kongresu USA, na czele której stanie przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, odwiedzi Japonię, Singapur, Malezję i Koreę Południową. Jak poinformowano w oficjalnym komunikacie biura przewodniczącej, celami rozpoczynającej się dziś podróży są umocnienie demokracji oraz współpraca obronna i gospodarcza w rejonie Indo-Pacydiku między Waszyngtonem a tymi państwami.

Komunikat kancelarii Nancy Pelosi nie wymienia Tajwanu, choć wcześniej pojawiły się informacje, że do takiej wizyty może dojść. Przed przylotem na Tajwan ostrzegły Amerykanów Chiny, które w związku ze spodziewaną wizytą ogłosiły zamiar przeprowadzenia w rejonie wyspy manewrów z użyciem ostrej amunicji.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

  1. Jeżeli Pelosi ominie Taiwan, to znaczy że Stany Zjednoczone zaczynają się uzależniać od reżimu chińskiego. Jeżeli Amerykanie się nie obudzą, to w przyszłości USA zostaną kolonią chińską i będą całkowicie politycznie i ekonomicznie uzależnione od Chin. Taki jest cel części elit politycznych (zwłaszcza z partii demokratycznej), elit “akademickich” (wielu jest finansowanych przez reżim chiński) i sporej części amerykańskich bogaczy. Dla ludzi pokroju Zuckerberg, Gates i wielu innych patriotyzm nie jest istotny. Dla nich ważne są korzyści finansowe jakie osiągają przez kontakty i produkcję w Chinach. Normalnych Amerykanów trzeba maksymalnie ogłupić (niszczy się szkolnictwo na wszystkich poziomach), dać im “mądre” telefony, nie pozwolić na godne zarobki (w tym celu pozwala się na masową nielegalną imigrację przez otwartą granicę). Reżim chiński dodatkowo poprzez meksykańskie gangi przemyca do USA ogromne ilości śmiertelnego fentanylu. Tysiącę młodych Amerykanów rocznie umiera z tego powodu. Biden i jego administracja nie robią nic aby zniszczyć albo przynajmniej ograniczyć ten proceder. Przeciwnie tacy ludzie jak A.Mayorkas bezczelnie od miesięcy twierdzą, że granica jest zabezpieczona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!