USA: Domino’s i Netflix udostępniają aplikację, w której pizzę można zamówić dzięki “sile umysłu”

0
Fot. t2online.com - Domino’s Pizza copyright
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Znana sieć pizzeri Domino’s podjęła współpracę z platformą streamingową Netflix i wypuszcza aplikację, która po raz pierwszy w historii pozwolii zamówić pizzę dzięki tzw. “sile umysłu”.

Aplikacja pozwala użytkownikom przenieść się w czasie do roku 1986 w stanie Indiana. Miejsce akcji to Narodowe Laboratorium w Hawkins z serialu ,,Stranger Things”. Użytkownicy będą mogli eksplorować ukryte atrakcje związane z serialem i “siłą umysłu” komplementować swoje zamówienia w aplikacji. Zdolności telekinetyczne, będą umożliwione dzięki technologii rozpoznawania twarzy i śledzenia wzroku w smartfonach. Poprzez używanie mimiki twarzy i pewnych ruchów głowy będzie można skomplementować swoją pizzę.

Inspiracją do utworzenia takich funkcji w aplikacji jest główna postać serialu o imieniu Jedenastka, która potrafi poruszać przedmiotami za pomocą siły umysłu. Aby używać pełnych możliwości aplikacji, użytkownicy muszą mieć założony Profil Pizzy z istniejącym zapisanym “Łatwym Zamówieniem”. Aplikacja jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play na smartfonach, w której użytkownicy w całych Stanach mogą kupić kultowe limitowane zestawy pizzy inspirowane latami 80.

4 sezon serialu ‘’Stranger Things’’ podzielony jest na dwa rozdziały, premiera pierwszego zaplanowana jest na 27. maja, druga odsłona pojawi się pierwszego lipca.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!