USA: duże szanse na start Donalda Trumpa w następnych wyborach, Melania Trump nie chce powrotu do Białego Domu

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Donald Trump zapewnił w wywiadzie udzielonym Sharyl Attkisson, że nie zamierza przyjąć trzeciej dawki ponieważ jest w bardzo dobrej formie po przyjęciu 2 dawek Pfizera i wciąż jest aktywny na scenie politycznej. 

Były doradca byłego prezydenta, Jason Miller, powiedział tymczasem, że szanse na to, iż Trump wystartuje w następnych wyborach prezydenckich wynoszą “gdzieś pomiędzy 99 a 100 proc.’’. Z kolei jak podaje źródło zbliżone do byłej pierwszej damy, Melania Trump absolutnie nie zamierza wspierać męża w jego politycznych zapędach. Melania Trump nie jest zainteresowana powrotem do Białego Domu ani angażowaniem się w politykę – nawet jeśli jej mąż zdecyduje się ponownie kandydować.

Jeśli Trump zdecyduje sie na ponowne kandydowanie na najwyższe stanowisko w kraju w oficjalnych wystąpieniach i wiecach towarzyszyć mu będzie synowa Lara Trump oraz Kimberly Giulfoyle, dziewczyna Dona Jr.

Melania Trump wróciła do Mar-a-Lago w zeszłym miesiącu, gdzie jej 15-letni syn Barron Trump uczęszcza do prywatnej szkoły.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!