Wisconsin: strzelanina w kasynie, 3 osoby nie żyją

0
674
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Trzy osoby nie żyją, w tym sprawca strzelaniny w kasynie w Green Bay, w Wisconsin. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 7:30 wieczorem. Napastnik zabił 2 osoby i postrzelił trzecią zanim został zastrzelony przez policję. Aktualne informacje sugerują, że podejrzany miał powiązania z Oneida Casino w hotelu Radisson. Według Kevina Pawlaka, z biura szeryfa powiatu Brown, napastnik chciał zabić konkretną osobę, ale nie było jej w tym czasie w kasynie. Swoją złość wyładował na bliskich współpracownikach niedoszłej ofiary:

” Nasze modlitwy i myśli są skierowane w stronę tych, którzy byli podczas strzelaniny w Radissonie, podejrzany nie żyje. Wydaje się,że nie był to przypadkowy atak a zamierzony na konkretną osobę. Nie było jej na miejscu , więc napastnik zdecydował i tak otworzyć ogień raniąc przyjaciół i współpracowników niedoszłej ofiary. Dwie z tych osób nie żyją, trzecia jest ciężko ranna.

Napastnik oddał serię około 30 strzałów. Został zastrzelony przez przybyłych na miejsce tragedii policjantów. Policja nie podaje na razie danych sprawcy ani ofiar. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!