USA: Donald Trump nie wyklucza startu w wyborach w 2024 roku (WIDEO)

0
588
Donald Trump
Fot. Financial Times
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump nie wykluczył ponownego startu w wyborach. W pierwszym publicznym wystąpieniu po opuszczeniu urzędu były prezydent ostro skrytykował działania rządu prezydenta Joe Bidena oraz demokratów.

Wystąpienie poniżej, Donald Trump wychodzi na scenę w momencie: 1h31 min.

Donald Trump był gościem dorocznego zjazdu amerykańskich konserwatystów Conservative Political Action Conference w Orlando na Florydzie, gdzie został powitany entuzjastycznie. “Przez następne cztery lata dzielni Republikanie zgromadzeni w tej sali będą w centrum walki z radykalnym programem demokratów, powielającymi fake newsy mediami i ostracyzmem kulturowym. Zamierzam w tej walce stać u waszego boku” – mówił były prezydent, nie pozostawiając wątpliwości, że zamierza odgrywać kluczową rolę w Partii Republikańskiej.

Zasugerował nawet możliwość startu w kolejnych wyborach przeciwko demokratom. “Kto wie? Może się zdecyduję, by pokonać ich po raz trzeci” – mówił Donald Trump i zapewnił, że nie planuje założenia nowej partii politycznej.
Były prezydent ostro skrytykował republikanów, którzy głosowali za jego impeachmentem i wezwał do pokonania ich w prawyborach. “Pozbądźmy się ich wszystkich” – apelował do swoich zwolenników. Donald Trump określił pierwszy miesiąc prezydentury Joe Bidena mianem katastrofy. Skrytykował nowego prezydenta miedzy innymi za decyzje w kwestii imigracji i energetyki.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!