USA – Donald Trump: oświadczenie byłego prezydenta, pod ostrzałem Mitch McConnell

0
Trump McConnell
Fot. The New Yorker
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Były prezydent Donald Trump wydał oświadczenie, w którym zaatakował liderów Partii Republikańskiej, głównie Mitcha McConnella. Przywódcę mniejszości senackiej nazwał „ponurym, nadętym i pozbawionym uśmiechu mało znaczącym figurantem”.

 „Mitch to ponury, nadęty i pozbawiony uśmiechu mało znaczący figurant. Jeśli republikańscy senatorowie zostaną z nim, nie wygrają ponownie. Nigdy nie zrobi tego, co trzeba zrobić, ani tego, co jest dobre dla naszego kraju. Tam, gdzie będzie to konieczne i stosowne, będę wspierać osoby, które opowiadają się za hasłem Making America Great Again i naszą polityką America First.” – powiedział Trump w oświadczeniu.

Donald Trump stwierdził także, że niedociągnięcia McConnella przyczyniły się do utraty przez partię większości w Senacie. Po raz kolejny nawiązał również do twierdzeń o oszustwach wyborczych. 

Atak Donalda Trumpa to następstwo ponadpartyjnego głosowania w Izbie Reprezentantów w sprawie roli, jaką odegrał były prezydent w wywołaniu zamieszek na Kapitolu 6 stycznia, 7 senatorów z Partii Republikańskiej zagłosowało za skazaniem byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Całe oświadczenie:

Source: politico.com/SaveAmerica45.com

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!