Zion, futurystyczny 110-metrowy jacht zaprezentowany przez indyjskie studio

0
Fot. Yacht Bible
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Indyjskie studio projektanckie Bhushan Powar Design zaprezentowało koncept jachtu nazwanego Zion. 110-metrowy statek ma szklaną kopułę, która wygląda jak gigantyczne oko lub „czarna dziura”. Oprócz kopuły, Zion będzie miał basen ze szklanym dnem, szklaną windę, 12-metrowe lądowisko dla helikopterów, 10 luksusowych kabin oraz apartament na głównym pokładzie z balkonami. Dolny pokład składa się z klubu z siłownią i otwartym ogrodem, który można przekształcić w przestronny salon do opalania za pomocą rozkładanych tarasów po obu stronach. Zion, którego cenę szacuje się na od 500 do 600 milionów dolarów, będzie również posiadać duży garaż wypełniony skuterami wodnymi.

Choć obecnie Zion jest to tylko koncepcja, założyciel studia projektowego, Bhushan Powar, ma nadzieję, że Syjon pewnego dnia stanie się rzeczywistością.

Zion jest jednym z wielu niezwykłych jachtów koncepcyjnych zaprezentowanych w tym roku. Firma projektowa Lazzarini Design Studio z siedzibą w Rzymie zaprezentowała niedawno Air Yacht, który, jak to określono, może „żeglować i po niebie i po oceanie”, a inne włoskie studio projektowe SkyStyle zaprezentowało w styczniu swój najnowszy projekt Unique 71, 71-metrowy super jacht w kształcie noża.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!