Piłka nożna – pożegnanie Lewandowskiego z Bayernem

0
65
Fot. fcbayern.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Robert Lewandowski we wtorek oficjalnie pożegnał się z kolegami z Bayernu i pracownikami klubu. Polski piłkarz spotkał się również z władzami klubu.

Po spotkaniu w siedzibie Bayernu Lewandowski przyznał, że nikt nie chowa urazy po jego odejściu z klubu: “Wszystko jest w porządku, spotkałem się ze wszystkimi i podziękowałem im. Nigdy nie zapomnę co od nich otrzymałem i czego doświadczyłem. Ostatni tydzień był skomplikowany, ale czasami to jest część piłki nożnej… Podziękowałem wszystkim i dałem im prezenty. Był to dla mnie bardzo wzruszający i trudny moment. Kibice zawsze byli dla mnie bardzo ważni. Chciałbym im podziękować za wsparcie oraz wszystko, co razem przeżyliśmy. Fani Bayernu zawsze pozostaną w moim sercu”.

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski przyjechał do Monachium w niedzielę, tuż po zakończeniu tournee Barcelony po USA, podczas którego rozegrał trzy spotkania towarzyskie i nie strzelił ani jednej bramki. W piątek na stadionie Camp Nou w Barcelonie planowana jest jego oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!