USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W sobotnim meczu piłkarskiej ligi MLS Chicago Fire przed własną publicznością pokonali wicelidera Konferencji Wschodniej Nashville SC 1:0 po golu w 34 minucie gry Fabiana Herbersa. Dzięki tej wygranej Fire awansowali w tabeli na 11 miejsce.

Bardzo dobry występ zanotował Karol Świderski, który w meczu swojej drużyny Charlotte FC zdobył dla niej 2 gole. Zespół z Karoliny Północnej zremisował z FC Cincinnati 2:2. Napastnik reprezentacji Polski ma na swoim koncie w tym sezonie siedem ligowych bramek. W zespole gospodarzy od 36. minuty grał Jan Sobociński, a w 60. minucie na boisku pojawił się Kamil Jóźwiak. Charlotte zajmuje 12 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

————-

Koszykarz reprezentacji Polski Aleksander Balcerowski zdobył osiem punktów w debiucie w barwach Boston Celtics w przegranym 88:99 meczu Ligi Letniej NBA w Las Vegas z Miami Heat. 22-letni środkowy przebywał na parkiecie niespełna 22 minuty. Zapisał na swoim koncie ponadto pięć zbiórek, asystę i dwa bloki. Aleksander Balcerowski na co dzień broni barw hiszpańskiego Dreamland Gran Canaria.

W weekendowych trzymeczowych seriach baseballowej ligi MLB Chicago Cubs wygrali z New York Yankees 2-1, a Chicago White Sox przegrali z St. Louis Cardinals 1-2.

W niedzielnym meczu ligi WNBA koszykarki Chicago Sky przegrały przed własną publicznością z Atlanta Dream 77:88. W tabeli Konferencji Wschodniej Sky zajmują 5 miejsce.