USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W środowych meczach baseballowej ligi MLB Chicago Cubs wygrali na wyjeździe z Pittsburgh Pirates 8:3, a Chicago White Sox przed własną publicznością przegrali z Texas Rangers 3:6.

———

W środowym meczu ligi MLS Chicago Fire na wyjeździe wygrali z Portland Timbers 2:1. W zespole gości do 69 minuty grał polski napastnik Kacper Przybyłko, a od 71 minuty w drużynie gospodarzy Jarosław Niezgoda. Dzięki wczorajszej wygranej chicagowski zespół awansował w tabeli Konferencji Wschodniej na 14 na 11 miejsce.

W innych wczorajszych meczach MLS: Mateusz Bogusz strzelił gola, a jego Los Angeles FC pokonali Seattle Sounders 1:0. To jego drugie ligowe trafienie w tym sezonie. Atalanta United zremisowała z New York City 2:2, CF Montreal pokonał Nashville SC 1:0, FC Cincinnati wygrało z Toronto FC 3:0, New York Red Bulls zremisowali z Charlotte FC 2:2, Houston Dynamo pokonali San Jose Earthquakes 4:1, Orlando City zremisowało z Philadelphia Union 2:2, Real Salt Lake City wygrał z St. Louis City 3:1, Austin FC pokonało FC Dallas 3:0, a Los Angeles Galaxy zremisowali ze Sporting Kansas City 2:2.
———–

W czwartek w lidze WNBA swój mecz rozegrają koszykarki Chicago Sky, które przed własną publicznością zmierzą się z Washington Mystics. Początek spotkania o godzinie 7:00 PM.