USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

Piłkarska reprezentacja USA awansowała do finału Ligi Narodów strefy CONCACAF. W półfinale Amerykanie pokonali Meksykanów 3:0. Bramki zdobyli Christian Pulisic (37′, 46′) i Ricardo Pepi (79′). W drugiej połowie czterech zawodników obejrzało czerwone kartki i musiało zejść z boiska. Byli to: Meksykanie Cesar Montes i Gerardo Arteaga oraz Amerykanie: Weston McKennie i Sergino Dest.
W wyniku homofobicznych przyśpiewek kibiców z Meksyku, sędzia zakończył mecz 4 minuty przed końcem doliczonego czasu gry.
W finale reprezentacja Stanów Zjednoczonych zagra z Kanadą, która w drugim półfinale pokonała Paragwaj 2:0. Spotkanie odbędzie się w niedzielę w nocy.

———-

W czwartkowych meczach baseballowej ligi MLB Chicago Cubs pokonali Pittsburgh Pirates 7:2, a Chicago White Sox przegrali z Los Angeles Dodgers 4:5.

———

W czwartkowym meczu ligi WNBA koszykarki Chicago Sky przegrały przed własną publicznością z Indiana Fever 90:92. Chicagowski zespół zajmuje w tabeli Konferencji Wschodniej 4 miejsce.