Sportowe echa weekendu – Miami Heat w finale NBA

0
USA sport wyniki
Fot. legitgamblingsites.com

Koszykarze Miami Heat awansowali do wielkiego finału rozgrywek ligi NBA. W siódmym meczu playoffs finału Konferencji Wschodniej Heat pokonali na wyjeździe Boston Celtics 103:84 i w rywalizacji do czterech zwycięstw wygrali 4-3. Najwięcej punktów dla zwycięzców – 28, rzucił Jimmy Butler. W wielkim finale NBA rywalem drużyny z Miami będą Denver Nuggets, którzy w finale na zachodzie pokonali 4-0 Los Angeles Lakers. Pierwszy mecz serii do 4 zwycięstw odbędzie się 1 czerwca w Denver.

—————

Hokeiści Vegas Golden Knights wygrali z Dallas Stars 6:0 w szóstym meczu playoffs finału Konferencji Zachodniej ligi NHL i w serii zwyciężyli 4-2. W finale o Pucharu Stanleya rywalem Golden Knights będą Florida Panthers. Pierwszy mecz serii do 4 zwycięstw odbędzie się 3 czerwca w Las Vegas.

———-

W poniedziałkowych meczach baseballowej ligi MLB Chicago Cubs pokonali najlepszą jak dotychczas drużynę sezonu Tampa Bay Rays 1:0, a Chicago White Sox przegrali z Los Angeles Angels 4:6. Do składu drużyny White Sox wrócił po półrocznej przerwie rzucający Liam Hendriks. W grudniu 2022 roku zdiagnozowano u niego obecność nowotworu. Po 6-miesięcznym leczeniu Hendricks wrócił wczoraj do gry. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!