USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W drugim meczu finału Konferencji Zachodniej playoffs ligi NBA Denver Nuggets przed własną publicznością pokonali Los Angeles Lakers 108:103. W serii do czterech zwycięstw Nuggets prowadzą w serii 2-0.  W czwartkowym spotkaniu najwięcej punktów dla zwycięskiej ekipy zdobył Jamal Murray – 37.
W finale Konferencji Wschodniej Miami Heat prowadzą z Boston Celtics 1-0. Drugi mecz dzisiaj w Bostonie. Początek spotkania o godzinie 7:30 PM.

——————–

W pierwszym meczu finału Konferencji Wschodniej playoffs ligi NHL hokeiści Florida Panthers wygrali po 4 dogrywkach na wyjeździe z Carolina Hurricanes 3:2. Zwycięstwo ekipie gości zapewnił na 13 sekund przed końcem czwartej dogrywki Matthew Tkachuk, ale bohaterem meczu był bramkarz Panthers Sergei Bobrovsky, który obronił aż 63 z 65 strzałów gospodarzy.
W finale Konferencji Zachodniej Las Vegas Golden Knights podejmą dzisiaj Dallas Stars. Początek meczu o godzinie 7:30 PM.

——–

W baseballowej lidze MLB w czwartek grała jedna chicagowska drużyna White Sox, która przegrała z Cleveland Guardians 1:3.