USA: wyniki sportowe

0
142
USA sport wyniki
Fot. legitgamblingsites.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Koszykarze Los Angeles Lakers awansowali do II rundy fazy playoffs ligi NBA. W piątek zespół z Miasta Aniołów pokonał przed własną publicznością Memphis Grizzlies 125:85 i zakończył rywalizację do czterech zwycięstw wynikiem 4-2.
Przed taką szansą byli także broniący tytułu Golden State Warriors, ale ulegli Sacramento Kings 99:118. W tej parze jest remis 3-3. Zwycięzca tej pary zagra w kolejnej rundzie z Los Angeles Lakers. 

————–

Hokeiści Carolina Hurricanes w Konferencji Wschodniej i Dallas Stars w Konferencji Zachodniej awansowali do II rundy fazy playoffs ligi NHL.
Oba zespoły wygrały w piątek wyjazdowe spotkania i zakończyły rywalizację do czterech zwycięstw wynikiem 4-2. Hurricanes pokonali po dogrywce New York Islanders 2:1, a Stars wygrali z Minnesota Wild 4:1.
W dwóch innych piątkowych meczach I rundy playoffs: Florida Panthers pokonali Boston Bruins 7:5, a Seattle Kraken przegrali z broniącymi mistrzowskiego tytułu Colorado Avalanche 1:4. W tych parach jest remis 3-3.

—-

W piątkowych meczach baseballowej ligi MLB Chicago White Sox przegrali z Tampa Bay Rays 2:3, a Chicago Cubs w takim samym stosunku ulegli Miami Marlins.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!