USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W poniedziałkowych meczach ligi NBA: San Antonio Spurs przegrali z Washington Wizards 106:127; Jeremy Sochan grał w zespole z San Antonio przez 27 minut, rzucił 17 punktów, miał 5 asyst i 2 zbiórki, Minnesota Timberwolves ulegli po dogrywce Sacramento Kings 111:118, Philadelphia 76ers przegrali z Orlando Magic 109:119,
Brooklyn Nets wygrali z Los Angeles Lakers 121:104, Oklahoma City Thunder przegrali z Golden State Warriors 120:128, Dallas Mavericks pokonali Detroit Pistons 111:105, Phoenix Suns wygrali z Toronto Raptors 114:106, a Portland Trail Blazers zwyciężyło Atlanta Hawks 129:125.

Dzisiaj Chicago Bulls w United Center podejmować będą Los Angeles Clippers. Początek spotkania o godzinie 7:00 PM.

—————

W jedynym poniedziałkowym meczu hokejowej ligi NHL Winnipeg Jets wygrali z St. Louis Blues 4:2. O zwycięstwie zadecydowała trzecia tercja wygrana przez drużynę Winnipeg 4:1. Jets (65 pkt) są wiceliderami Konferencji Zachodniej, ustępując Dallas Stars tylko jednym punktem. Na Wschodzie prowadzą Boston Bruins – 81 punktów.