USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W poniedziałkowym meczu koszykarskiej ligi NBA Chicago Bulls przegrali z Houston Rockets 118:133. Najwięcej punktów dla Bulls rzucił wczoraj DeMar DeRozan 31. Chicagowski zespół zajmuje w tabeli Konferencji Wschodniej 11 miejsce.
W innych poniedziałkowych meczach ligi NBA: Cleveland Cavaliers przegrali z Brooklyn Nets 117:125, Miami Heat pokonali Minnesota Timberwolves 113:110, New Orleans Pelicans wygrali z Indiana Pacers 113:93, Portland Trail Blazers zwyciężyli Charlotte Hornets 124-113, Los Angeles Clippers po dogrywce pokonali Detroit Pistons 142:131, a San Antonio Spurs wygrali z Utah Jazz 126:122. 6 punktów dla Spurs rzucił Jeremy Sochan. Reprezentant Polski przebywał na parkiecie 31 minut, miał 5 zbiórek i 3 asysty.

——-

W ostatnim meczu 16 kolejki ligi NFL Los Angeles Chargers pokonali na wyjeździe Indianapolis Colts 20:3. Dzięki tej wygranej drużyna z Kalifornii zapewniła sobie udział w fazie playoffs. Oprócz Chargers o mistrzowski tytuł walczyć też będą na pewno: Kansas City Chiefs, Philadelphia Eagles, Baltimore Ravens, Minnesota Vikings, Cincinnati Bengals, Buffalo Bills, San Francisco 49ers i Dallas Cowboys. Do obsadzenia pozostało jeszcze 5 miejsc.

—————-

Po świątecznej przerwie na lodowiska wracają hokeiści NHL. Zajmujący ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej Chicago Blackhawks zmierzą się na wyjeździe z Carolina Hurricanes. Początek meczu o godzinie 6:00 wieczorem.