USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W czwartek w lidze NBA rozegrano tylko dwa mecze. W pierwszym San Antonio Spurs przegrali z New Orleans Pelicans 117:126. Jeremy Sochan był najlepiej punktującym graczem swojej drużyny. Polski koszykarz rzucił 23 punkty, miał 9 zbiórek i 6 asyst.
W drugim czwartkowym spotkaniu NBA Utah Jazz pokonali Washington Wizards 120:112.

Dzisiaj Chicago Bulls na wyjeździe zmierzą się z New York Knicks. Początek meczu o godzinie 6:30 wieczorem.

——-

W czwartkowych meczach hokejowej ligi NHL, połowa z nich zakończyła się w dodatkowym czasie gry.
W Vancouver potrzebne były rzuty karne. Miejscowi Canucks wygrali je z Seattle Kraken 2:1, a cały mecz 6:5.
W Pittsburgu, Ottawie i Los Angeles potrzebne były dogrywki. Pittsburgh Penguins ulegli Carolina Hurricanes 3:4. Ottawa Senators przegrali z Washington Capitals 2:3, a Los Angeles Kings zwyciężyli Calgary Flames 4:3.
W innych spotkaniach: Toronto Maple Leafs wygrali z Philadelphia Flyers 4:3, New York Rangers pokonali New York Islanders 5:3, Boston Bruins wygrali z Winnipeg Jets 3:2, a San Jose Sharks zwyciężyli Minnesota Wild 5:2.

Dzisiaj w United Center Chicago Blackhawks podejmować będą Columbus Blue Jackets. Początek meczu o godzinie 7:30 wieczorem.

———–

W pierwszym meczu 16 kolejki ligi NFL Jacksonville Jaguars wygrali w czwartek na wyjeździe z New York Jets 19:3. Po tym spotkaniu obie drużyny mają na swoich kontach po 7 zwycięstw i 8 porażek i nadal zachowują szansę na awans do fazy playoffs.