USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W poniedziałkowym meczu koszykarskiej ligi NBA San Antonio Spurs wygrali z Cleveland Cavaliers 112:111. W zespole z Teksasu po ponad dwutygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją pojawił się Jeremy Sochan. Reprezentant Polski grał przez ponad 18 minut, rzucił 2 punkty i miał po 3 zbiórki i asysty.

W poniedziałkowych meczach hokejowej ligi NHL:

New York Rangers wygrali po dogrywce z New Jersey Devils 4:3, Montreal Canadiens pokonali po karnych Calgary Flames 2:1, St. Louis Blues po dogrywce zwyciężyli Nashville Predators 1:0, Pittsburgh Penguins wygrali z Dallas Stars 2:1, Ottawa Senators pokonali Anaheim Ducks 3:0, a Minnesota Wild zwyciężyli Edmonton Oilers 2:1.

Dzisiaj Chicago Blackhawks zmierzą się w United Center z Washington Capitals. Początek meczu o godzinie 8:00 w nocy.

——————

W ostatnim meczu 14 kolejki ligi NFL New England Patriots na wyjeździe wygrali z Arizona Cardinals 27:13. Zwycięstwo Patriots oznacza dla tej drużyny, że ma ona nadal szansę na udział w fazie playoffs. Na 4 kolejki przed końcem fazy zasadniczej rozgrywek NFL, jedynym zespołem, który zagwarantował sobie udział w kolejnej rundzie jest ekipa Philadelphia Eagles. Bardzo blisko osiągnięcia tego celu są zawodnicy: Kansas City Chiefs, Minnesota Vikings, Buffalo Bills, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Dallas Cowboys i San Francisco 49ers.