Sportowe echa środy

0
112
USA sport wyniki
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W środę w lidze MLB zakończyły się rozgrywki fazy zasadniczej. W ostatnich spotkaniach Chicago Cubs wygrali z Cincinnati Reds 15:2, a Chicago White Sox przegrali z Minnesota Twins 1:10.

W środę poznaliśmy także ostateczny układ par pierwszej rundy playoffs. W meczach „Wild card” czyli „Dzikiej karty” Cleveland Guardians zmierzą się z Tampa Bay Rays, Toronto Blue Jays z Seattle Mariners, St. Louis Cardinals z Philadelphia Phillies i New York Mets z San Diego Padres. W kolejnej rundzie, na zwycięzców rywalizacji w tych parach czekają 4 najlepsze drużyny fazy zasadniczej rozgrywek czyli: Houston Astros, New York Yankees, Atlanta Braves i Los Angeles Dodgers.

—————–

W pierwszym meczu, przygotowującym do nowego sezonu NBA, koszykarze Chicago Bulls przegrali z New Orleans Pelicans 125:129. Najwięcej punktów dla Bulls rzucił DeMar DeRozan 21.

———————

W lidze NHL, dzisiaj w St. Paul, Minnesota, odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy miejscowymi Wild, a Chicago Blackhawks. Początek meczu o godzinie 7:00 wieczorem. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!