Chicago: wyniki sportowe (07-10)

0
USA sport wyniki

W swoim 19 meczu ligi MLS, zawodnicy Chicago Fire przegrali przed własną publicznością z Columbus Crew 2:3 i zajmują ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. 14 minut w barwach Fire rozegrał Kacper Przybyłko.

Lepiej wiodło się innym polskim piłkarzom w ostatniej kolejce MLS. Dla Charlotte FC gola strzelił Karol Świderski, a jego zespół pokonał Nashville FC 4:1. Świderski rozegrał całe spotkanie, a blisko 70 minut na boisku spędził też jego klubowy kolega Kamil Jóźwiak.

Bardzo aktywny był Jarosław Niezgoda z Portland Timbers, który zdobył bramkę i miał asystę w wygranym 3:0 wyjazdowym spotkaniu ze Seattle Sounders.

Dla Świderskiego to piąty, a dla Niezgody siódmy gol w sezonie.

—————

W rozegranym w Chicago meczu gwiazd ligi WNBA, Team Stewart przegrał z Team Wilson 112:134. MVP spotkania został wybrana Kelsey Plum, rezprezentująca na co dzień zespół Las Vegas Aces.

————–

W niedzielnych meczach ligi MLB Chicago White Sox wygrali z Detroit Tigers 4:2, a Chicago Cubs przegrali z Los Angeles Dodgers 9:11.