USA: sport

0
71
USA sport wyniki
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W czwartkowym meczu ligi WNBA, koszykarki Chicago Sky wygrały z Indiana Fever 93:84 i z dorobkiem 16 zwycięstw i 6 porażek zajmują pierwsze miejsce w tabeli. 

W lidze WNBA nastąpi teraz krótka przerwa w rozgrywkach, spowodowana meczem gwiazd, który w tym roku odbędzie się w Chicago. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę w samo południe w Wintrust Arena.

———————

W czwartkowych meczach ligi MLB Chicago Cubs przegrali z Los Angeles Dodgers 3:5, a Chicago White Sox ulegli Detroit Tigers 1:2.

———————-

Władze hokejowej ligi NHL ogłosiły harmonogram meczów na sezon 2022-23. Chicagowski zespół Blackhawks swój pierwszy mecz w sezonie regularnym rozegra 12 października na wyjeździe z Colorado Avalanche. Następnie będą kontynuować mecze wyjazdowe gdzie: 13 października zagrają z Vegas Golden Knights, potem 15 października z San Jose Sharks. Blackhawks u siebie zagrają dopiero 21 października z Detroit Red Wings.

Ten mecz rozpocznie serię 4 spotkań w Chicago, które później Hawks rozegrają z Seattle Kraken, Florida Panthers oraz Edmonton Oilers. 30 października mają gościć na meczu Minnesota Wild, który ma odbyć się wyjątkowo w Fiserv Forum w Milwaukee, jednak informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez drużynę. Harmonogram na przedsezon będzie ogłoszony później w tym miesiącu.  

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!