Piłka nożna – Copa America – Argentyna wygrała z Paragwajem, Urugwaj zremisował z Chile

0
COPA AMERICA

Argentyna wygrała z Paragwajem 1:0 w meczu grupy A mistrzostw Ameryki Południowej (Copa America). Jedynego gola dla Argentyny strzelił już w 10. minucie spotkania Alejandro Gomez.
W drugim meczu tej grupy Urugwaj zremisował z Chile 1:1. Chilijczycy prowadzili od 26. minuty po strzale Eduardo Vargasa. Bramka wyrównująca padła po samobójczym trafieniu Arturo Vidala w 66. minucie.

W tabeli grupy A prowadzi Argentyna z 7 punktami zdobytymi w trzech meczach. Na drugim miejscu jest Chile, które zgromadziło 5 punktów.

W tabeli grupy B na czele są Brazylijczycy, którzy zgromadzili komplet 6 punktów w dwóch spotkaniach.