Chicago: morderstwo w Humboldt Park, oskarżono 34-letnią kobietę

0

34-letnia Tyteanne Bell z Chicago została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia 24-letniej Jamilahy Brown. Zdarzenie miało miejsce 20 stycznia po południu w okolicach 3700 West Chicago Avenue w dzielnicy Humboldt Park. Do idącej po chodniku z 3-letnim dzieckiem Brown podjechało auto, z którego wysiadła Tyteanne Bell. Uzbrojona w nóż kobieta, zadała swojej ofierze kilka ciosów w szyję oraz głowę i uciekła z miejsca zdarzenia. Jamilaha Brown zmarła w szpitalu Mount Sinai w wyniku odniesionych ran.

Po dokonaniu napadu Tyteanne Bell oddała samochód do wypożyczalni aut w Saint Charles na zachodnich przedmieściach i skontaktowała się ze swoim bratem, chicagowskim policjantem, aby dowiedzieć się czy słyszał o sprawie i czy całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery wideo. Funkcjonariusz o zdarzeniu poinformował wydział śledczy. 

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że Bell i Brown spotykały się z tym samym mężczyzną, co miało być głównym powodem popełnienia morderstwa. Kilka lat wcześniej Tyteanne Bell została skazana za atak z nożem w ręku na żonę ówczesnego jej kochanka. W 2019 roku wyszła na wolność. 

Sędzia Susana Ortiz zadecydowała, że Tyteanne Bell będzie czekać na rozpoczęcie rozprawy w więzieniu. Pierwszy dzień procesu wyznaczono na 27 lutego.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!