Polityka

A.Duda podziękował prezydentowi Niemiec za obecność na obchodach 80. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego

01/08/2024 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda podziękował prezydentowi Niemiec Frankowi-Walterowi Steinmeirowi za obecność na obchodach 80. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. Prezydenci spotkali się w Belwederze.

Andrzej Duda wyraził radość z tego, że Fank-Walter Steinmeier odwiedził Warszawę w ważnym momencie dla relacji polsko-niemieckich. 
“To wizyta, która jest bardzo ważna dla Polaków. Dziękuję za wczorajszą obecność pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego i dziś za wzięcie udziału w upamiętnieniu ofiar rzezi Woli. Powstanie ma ogromne znaczenie dla Warszawiaków, ale i dla wszystkich Polaków. To tutaj skupia się uwaga całej Polski; przyjeżdżają tu ludzie ze wszystkich stron, by uczcić pamięć tych, którzy polegli w walkach” – napisał na portalu X prezydent Andrzej Duda.

O 10.30 obaj prezydenci wezmą udział w upamiętnieniu ofiar rzezi Woli.

campaign

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

NAPISZ: [email protected] – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626

campaign

ZOSTAW KOMENTARZ

AKTUALNOŚCI
up
09 Feb
NEWS
Dziś wielkie sportowe święto w USA. FINAŁ Super Bowl
09 Feb
NEWS
Dzwońcie do naszego radiotonu od 7.00AM do 7.00 PM - 847.593.1030
09 Feb
NEWS
Radioton Daru Serca. Mamy już 264 000 dolarów dla chorych dzieci
down
Najnowsze Wiadomości
Dla chorych dzieci już 264 000 dolarów! Wielki sukces Polonii, Polskiego Radia 1030 i Radia Deon 104.7FM
USA mają częściowo wznowić finansowanie programów pomocy medycznej
Kosmiczne śmieci zagrożeniem dla lotnictwa w Stanach Zjednoczonych