Polska: R. Trzaskowski o wyborach samorządowych

0
Fot. Facebook: Rafał Trzaskowski
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Kontynuacja budowy sieci transportu miejskiego, inwestycje w służbę zdrowia i poprawa bezpieczeństwa. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, co będzie jego priorytetem, jeśli wygra wybory samorządowe. Polityk Koalicji Obywatelskiej ponownie kandyduje na stanowisko prezydenta stolicy. 

Rafał Trzaskowski, który był gościem Programu Pierwszego Polskiego Radia, powiedział, że w kończącej się kadencji nie wszystkie zapowiedzi udało się zrealizować. Wskazał na przeciągający się remont Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki. Podkreślił, że przyczyną opóźnień był azbest, który trzeba było wywieźć. Dodał, że jedna z firm, która była odpowiedzialna za prowadzenie prac remontowych, zbankrutowała.
Jedną z opóźnionych inwestycji jest budowa obwodnicy śródmiejskiej. Rafał Trzaskowski zapewnił, że prace związane z projektem trasy już się rozpoczęły. 

Wśród sukcesów Rafał Trzaskowski wymienił między innymi kontynuację budowy metra, budowę nowych linii tramwajowych oraz tworzenie Nowego Centrum Warszawy. Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 7 kwietnia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!