Poczta Polska włącza się do akcji #MuremZaPolskimMundurem

0
Fot. TVP Białystok
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Od dziś każdy może podziękować jednostkom mundurowym za służbę na granicy polsko-białoruskiej poprzez wysłanie kartki. Poczta Polska włącza się do akcji #MuremZaPolskimMundurem.

Kartkę można wysłać – bez opłaty – w jednej z niemal pięciu tysięcy placówek pocztowych na terenie całego kraju – mówi Polskiemu Radiu prezes Poczty Polskiej Tomasz Zdzikot. “Od dziś można za darmo, bez naklejania znaczka przekazać kartkę, pracę, pracownikom naszej firmy lub w placówkach całodobowych umieścić ją w przygotowanych do tego pojemnikach. My te wyrazy solidarności, dumy, podziękowania przekażemy naszym funkcjonariuszom” – zaznacza.

Tomasz Zdzikot mówił też o powodach przyłączenia się Poczty Polskiej do inicjatywy. “Po pierwsze dlatego, że takie jest oczekiwanie Polaków, ale jest to też potrzeba naszej firmy – bardzo wielu naszych pracowników służy w Wojskach Obrony Terytorialnej, przebywa na wschodniej granicy naszego kraju. Dlatego udostępniamy sieć naszych placówek, by wyrazić podziękowania, solidarność, dumę z naszych żołnierzy i funkcjonariuszy stojących na straży bezpieczeństwa naszego kraju i naszego osobistego” – dodał.

Poczta Polska planuje też wydać i udostępnić elektronicznie – jako podsumowanie akcji – specjalny album z przysłanymi pracami.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!