Polska: prokuratura wystąpi o tymczasowy areszt dla Sławomira N.

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wystąpi o tymczasowy areszt dla Sławomira N. Były minister usłyszał zarzuty w sprawie korupcji w ukraińskiej spółce budowy dróg, Ukrawtodorze.


Prokurator Mirosława Chyr ze stołecznej Prokuratury Okręgowej powiedziała, że zakończyło się przesłuchanie byłego ministra Sławomira N. i dwóch pozostałych zatrzymanych w tej sprawie. “Te wszystkie osoby usłyszały zarzuty, zostały przesłuchane w charakterze podejrzanych i zostały przewiezione do pomieszczenia dla osób zatrzymanych” – powiedziała Mirosława Chyr. Dodała, że prokurator przygotowuje wnioski do sądu o zastosowanie wobec trzech podejrzanych najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.


Pozostali zatrzymani to były dowódca jednostki wojskowej GROM Dariusz Z. oraz przedsiębiorca z Gdańska Jacek P. Sławomirowi N. prokurator przedstawił zarzut kierowania zorganizowaną grupą przestępczą czerpiącą korzyści z korupcji. Pozostali podejrzani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, prania brudnych pieniędzy oraz przyjmowanie korzyści majątkowych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!