Unieważniono przetarg na dostarczenie murawy na stadion PGE Narodowy

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Przetarg na nową murawę na stadionie PGE Narodowy został unieważniony. Spółka PL.2012+ – zarządca obiektu – poinformowała, że “unieważnia przedmiotowe postępowanie (…) ponieważ oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia”. 

Michał Proszowski z PGE Narodowego ujawnił, że najkorzystniejszą ofertę złożyła firma z Warszawy. Opiewa ona na milion 678 tysięcy złotych, czyli o pół miliona więcej niż spółka chce przeznaczyć na nową murawę.
“Kwota jaką zgodnie z tym przetargiem spółka zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, to ponad milion 100 tysięcy złotych brutto, wpłynęły trzy oferty, najniższa z ofert opiewała na milion 678 tysięcy, najwyższa na milion 955 tysięcy brutto” – podkreślił Michał Proszowski .

W konkursie na dostarczenie nowej murawy wystartowały trzy firmy: dwie ze stolicy i jedna z Aleksandrowa Łódzkiego. 
“Nie chcemy, żeby powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku, gdy stan murawy był bardzo zły” – mówi Michał Proszowski z PGE Narodowego. “Konsultowaliśmy zapisy specyfikacji ostatnich warunków zamówienia z wieloma ekspertami zewnętrznymi, bardzo mocno dbaliśmy o to aby wszystkie zapisy zagwarantowały nam to, że murawa na PGE Narodowym będzie najlepsza, taka na jakiej powinni grać piłkarze właśnie na Narodowym” – dodał Michał Proszowski.

Firma, która była odpowiedzialna za stan murawy w ubiegłym roku, tym razem nie wystartowała w przetargu. 
Zarządca obiektu liczy, że murawa będzie gotowa co najmniej tydzień przed kolejnym meczem. 2 maja na Stadionie Narodowym ma zostać rozegrany finał piłkarskiego Pucharu Polski.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!