Polska: KKW Trzecia Droga pójdzie do wyborów z hasłem “Dość kłótni i do przodu”

0
Fot. Facebook: Szymon Hołownia

KKW Trzecia Droga pójdzie do wyborów z hasłem “Dość kłótni, do przodu”. Hasło zostało zaprezentowane na konwencji w Katowicach. 
Lider Polski 2050 Szymon Hołownia wchodzącej obok PSL w skład koalicji, powiedział że Trzecia Droga to gwarancja zmian. “To gwarancja tego, że spór pokolenia dziadków nie zostanie odziedziczony przez pokolenie wnuków, że my pokolenie ojców przerwiemy ten chocholi taniec. Powiemy – mamy dość” – dodał.

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz dodał, że pokolenie 40-latków jest gotowe do tego, żeby wziąć odpowiedzialność za Polskę. “Macie wielką szansę w tych wyborach zdecydować i nie musicie wybierać czy będziecie decydować sercem czy rozumem, zdecydujecie – wierzę w to głęboko – i sercem i rozumem” – dodał Kosiniak-Kamysz.

Na osobnej konferencji prasowej Szymon Hołownia poinformował o tym, że na listach warszawskich Trzeciej Drogi pojawi się Ryszard Petru, były polityk Nowoczesnej, a w okręgu gdyńsko-słupskim jako kandydat zgłoszony przez PSL – Artur Dziambor, jeden z byłych liderów Konfederacji.  

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!