Nowy Jork: pastor z Brooklynu okradziony z biżuterii o wartości miliona dolarów

0
Fot. metro.co.uk
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Pastor z dzielnicy Brooklyn w mieście Nowy Jork został okradziony z biżuterii o wartości miliona dolarów. Lamor Miller – Whitehead znany ze swoich markowych ubrań i ekstrawaganckiej biżuterii, został okradziony wraz ze swoją żoną, podczas gdy odprawiał niedzielne nabożeństwo w kościele. 

Policja powiedziała, że otrzymano zgłoszenie, że 3 osoby weszły do kościoła Leaders of Tomorrow w niedzielę z bronią i zabrali biżuterie pastora Lamora Millera- Whiteheada oraz jego żony. 

Część zgłoszonego incydentu została uchwycona na wideo. Nagrania były emitowane na żywo w internecie przez stację WCBS, zanim zostały usunięte. Pokazywały, że przynajmniej jeden przestępca groził użyciem broni pastorowi i zakłócił msze. Whitehead powiedział, że uzbrojeni znajdowali się również przy wejściu grożąc bronią diakonom. Na mszy znajdowało się od 20 do 25 osób.
”Mój kościół przeszedł traumę” -powiedział Whitehead.

Policja nowojorska (the NYPD) podała, że odebrano raport, z którego wynika, że podejrzani zabrali biżuterie wartą ponad milion dolarów, po czym uciekli do samochodu. Podobno odjechali białym autem marki Mercedes-Benz i byli widziani jak jechali na wschód po ulicy Avenue D – podała policja. Władze poinformowały, że trwa śledztwo w tej sprawie.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!