Indiana: 48-latek z Elk Grove Village, były nauczyciel CPS skazany na 50 lat za molestowanie dziecka

0
132
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

48-letni Pedro Ibarra z Elk Grove Village, Illinois,  były nauczyciel szkół publicznych w Chicago, został skazany w poniedziałek przez sąd federalny w Indianie na 50 lat więzienia za molestowanie seksualne chłopca.

Zdarzenie miało miejsce w czerwcu 2021 roku, kiedy Ibarra był nauczycielem trzeciej klasy w szkole podstawowej Alessandro Volta Elementary w dzielnicy Albany Park. Mężczyzna poznał 12-letniego wówczas chłopca podczas rozmowy internetowej. Następnego dnia Ibarra pojechał do powiatu Hancock w stanie Indiana, gdzie spotkał się z nieletnim i zabrał go do lokalnego hotelu. Tam doszło do molestowania seksualnego 12-latka. Całe zdarzenie mężczyzna zarejestrował na swoim telefonie komórkowym. Oprócz tego nagrania, śledczy znaleźli w telefonie Ibarry wiele innych materiałów o podobnym charakterze z udziałem 15-latka.

W poniedziałkowym oświadczeniu władze CPS poinformowały, że Ibarra pracował w Volta Elementary od sierpnia 2016 roku do 25 listopada 2021 roku, kiedy został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych w związku z niewłaściwym zachowaniem wobec uczniów. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!