Elk Grove Village, IL: śmiertelny wypadek, zginęła 45-letnia kobieta

0
Fot. ABC Chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Do poważnego wypadku doszło na przedmieściach w miejscowości w Elk Grove Village we wtorek w nocy. W wyniku zdarzenia zginęła matka pięciorga dzieci, a kilka osób zostało hospitalizowanych.

Jednostki reagowania zostały wysłane na skrzyżowanie dróg Biesterfield i Meacham około godziny 11:22 pm w związku z wypadkiem z udziałem dwóch pojazdów, podała policja Elk Grove Village.

Wideo z wypadku pokazuje zniszczonego czarnego SUV-a na chodniku i innego czarnego sedana z poważnymi uszkodzeniami z przodu samochodu. Trzech nieletnich i dorosły znajdowali się w Lexusie jadącym na północ, kiedy policja zdaniem policji przejechał on na czerwonym świetle i zderzył się z Hondą. Kierowca Hondy został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono zgon.

Mężczyzna udzielający wywiadu telewizji ABC7 powiedział, że jego żona była w SUV-ie i zginęła w wypadku. Powiedział, że mieli razem pięcioro dzieci. Kierowca i trzej pasażerowie Lexusa zostali przewiezieni do szpitali z obrażeniami niezagrażającymi życiu, a następnie wypisani, podała policja.

Droga została ponownie otwarta około 8:30 rano w środę. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi Wydział Ruchu Drogowego Departamentu Policji Elk Grove Village.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!