Glenview, IL: 17-latek zginął w wypadku drogowym, 2 osoby w stanie krytycznym

0
Fot. WGN TV
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

17-letni chłopiec zginął, a trzy inne osoby zostały hospitalizowane, w tym dwie są w stanie krytycznym, po wypadku dwóch pojazdów późnym niedzielnym wieczorem w Glenview.

Policja w Glenview twierdzi, że wypadek miał miejsce około godziny 11 pm pod adresem 1200 East Lake Avenue. Na miejscu wypadku można było zaobserwować Forda Mustanga z poważnymi uszkodzeniami i inny pojazd przecięty na pół.

Biuro koronera powiatu Cook zidentyfikowało osobę, która zmarła jako Marko Niketic, lat 17, z Glenview. Policja potwierdziła w poniedziałek, że Niketic prowadził jeden z pojazdów i został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

Policja powiedziała również, że straż pożarna Glenview przetransportowała dwie osoby do okolicznych szpitali. Drugi kierowca został hospitalizowany z obrażeniami niezagrażającymi życiu, a pasażerowie obu pojazdów są w stanie krytycznym.

„Widać było po gruzowisku, że dużo się działo” – powiedział John Tourtellot, komendant straży pożarnej w Glenview.

Nathan Clark, który był świadkiem wypadku, twierdzi, że kierowca przejechał obok niego z dużą prędkością, a wcześniej włączał i wyłączał światła na ciemnej drodze, zanim zderzył się z innym pojazdem.

„Prawdopodobnie jechał około 90 (mil na godzinę), gdy pędził przede mną” – powiedział Clark. „Gdybym miał zgadywać, zwolnił i wyłączył światła. Nie było ku temu powodu. Nie sądzę, żeby to była frustracja czy złość drogowa czy coś takiego. Myślę, że po prostu chciał jechać szybko i był lekkomyślny”.

Dochodzenie w sprawie wypadku jest nadal prowadzone przez Departament Policji Glenview, z pomocą zespołu North Regional Major Crimes Task Force’s Major Crash Assistance Team.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!