Illinois: od jutra zacznie działać program “Skip-the-Line”

0
skip
Fot. YT: Illinois Secretary of State
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Program “Skip-the-Line” rozpoczyna się w piątek w urzędach transportu stanu Illinois. Od piątku większość placówek urzędów transportu będzie wymagać umówienia się na wizytę w celu uzyskania prawa jazdy, dokumentu tożsamości Real ID oraz otrzymania egzaminów praktycznych. Jest to część działań mających na celu zmodernizowanie placówek.

Wizyty będą wymagane w 44 najbardziej ruchliwych placówkach urzędów w całym stanie, w tym we wszystkich lokalizacjach w Chicago, z wyjątkiem lokalizacji w Loop. Sekretarz Stanu Illinois Alexi Giannoulias ogłosił program “Skip-the-Line” w lipcu. Celem jest ograniczenie nieprzewidywalności czasów oczekiwania w urzędach. Od piątku trzeba będzie umawiać się na wizytę online. 

Przewidziane są także zmiany w godzinach pracy. Zamiast wtorku do soboty, placówki będą czynne od poniedziałku do piątku. Około dwunastu pozostanie otwartych w soboty. 

Nie będzie potrzeby umawiania się na wizyty w celu rejestracji pojazdu lub uzyskania naklejki z numerem rejestracyjnym. Sekretarz stanu informuje, że wiele usług będzie można wykonać online. Aby umówić się na wizytę, należy odwiedzić stronę internetową: www.ilsos.gov lub zadzwonić pod numer 844-817-4649.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!