Illinois: nowa wersja strony internetowej Sekretarza Stanu

0
Fot. ilsos.gov
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Biuro Sekretarza Stanu Illinois ogłosiło w środę, że utworzyło nową wersję swojej strony internetowej. 

Zdaniem sekretarza stanu Alexa Giannouliasa odnowiona strona internetowa Biura Sekretarza Stanu Illinois jest bardziej intuicyjna i priorytetowo przedstawia najpopularniejsze programy i usługi tak, aby użytkownicy mogli szybciej i wygodniej znaleźć potrzebne informacje. 

Oprócz nowego i spójnego wyglądu wprowadzono również inne usprawnienia: 

• Ułatwiono proces odnawiania prawa jazdy i dowodu tożsamości poprzez eliminację zbędnych i niejasnych kroków. 

• Opracowano portal prac, który umożliwia wyszukiwanie i składanie podań na dostępne stanowiska w Biurze Sekretarza Stanu. 

• Dodano nowo funkcje do zakładki Usług Biznesowych, które umożliwiają użytkownikom składanie większej liczby wniosków online, w tym możliwość likwidacji spółek LLC. 

• Stworzono nową funkcję wyszukiwania firm biznesowych, która dostarcza więcej informacji na temat korporacji, spółek LLC i innych firm w Illinois oraz umożliwia wykonywanie transakcji, takich jak zamówienie zaświadczenia o niezaleganiu z opłatami lub składanie raportu rocznego. 

• Usprawniono funkcję wyszukiwania umożliwiającą szczegółowe przeszukiwanie strony, aby wyświetlać więcej informacji na temat działań lobbingowych. 

Giannoulias podkreślił, że jego biuro będzie kontynuować wprowadzanie nowych przejrzystych funkcji na stronie internetowej równocześnie podejmując wysiłki mające na celu zmodernizowanie przestarzałej infrastruktury IT biura.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!