Rumunia: rekordowa wygrana w lotto

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W rumuńskim lotto padła rekordowa wygrana. Szczęśliwiec z Bukaresztu wytypował sześć z czterdziestu dziewięciu cyfr i wygrał ponad dziesięć milionów euro.

Zakładu dokonano w stolicy kraju Bukareszcie. Osoba, która kupiła ten los, prawdopodobnie grała specjalnym zakładem.
Za kupon, który sprzedano w agencyjnym punkcie w szóstym sektorze rumuńskiej stolicy, zapłacono w przeliczeniu niemal pięćset złotych. Wydatek jednak się opłacał – po losowaniu okazało się, że jest na nim sześć z czterdziestu dziewięciu szczęśliwych liczb, a dodatkowo w wyniku kumulacji padła rekordowa wygrana w rumuńskich grach liczbowych.

Kumulacja była spora, bo to dopiero pierwsza szóstka, która padła w rumuńskim lotku od początku tego roku. Ostatni raz komukolwiek udało się wytypować sześć cyfr na początku listopada ubiegłego roku. Szczęśliwiec, który wygrał, zgarnie według rumuńskiego totalizatora w przeliczeniu ponad dziesięć milionów euro.

Co ciekawe na zwycięskim kuponie skreślono nie tylko szczęśliwą szóstkę. Z ponad stu zakładów, jest tam około też pięćdziesięciu wygranych z trzeciej i czwartej kategorii nagród. Teraz szczęśliwy zwycięzca będzie miał 90 dni na odebranie tej nagrody.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!