Książę Andrzej zrozpaczony, że król Karol nie podzielił się majątkiem, który odziedziczył po Elżbiecie II

0
277
Fot. Daily Express
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Książę Andrzej jest zrozpaczony, że król Karol nie podzielił się majątkiem, który odziedziczył po Elżbiecie II. Chodzi o dobra warte 650 milionów funtów. Źródła w Pałacu Buckingham twierdzą, że królowa zdecydowała się na przekazanie całego majątku Karolowi, bo dzięki temu nie trzeba było płacić podatku od spadku. 

Księżna Anna i książę Edward jako pracujący przedstawiciele rodziny królewskiej otrzymują pieniądze na pokrycie kosztów reprezentowania Wielkiej Brytanii. Inaczej jest z księciem Andrzejem, który musi liczyć na wsparcie brata.

Zrozpaczony Andrzej, który uskarża się na zależność finansową od brata, w obecnej sytuacji być może będzie bardziej skłonny przystać na propozycję, jaką otrzymał od amerykańskich nadawców. Media z USA chcą, by Andrzej udzielił szczerego wywiadu o wszystkich kontrowersyjnych wątkach swojego życia. 

Syn królowej Elżbiety II został oskarżony o napaść seksualną na Virginię Giuffre, kiedy kobieta była nieletnia. Andrzej stracił swoje wszystkie tytuły wojskowe i został poproszony o rezygnację z funkcji pracującego członka rodziny królewskiej w ubiegłym roku. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!