Paryż: kolejna osoba podejrzana w sprawie J. Epsteina nie żyje

0
621
Fot. Daily Express
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Francuski agent modelek i były współpracownik Jeffreya Epsteina, Jean-Luc Brunel został znaleziony martwy w swojej celi w Paryżu. 70-latek przebywał w więzieniu od grudnia 2020 roku. Był oskarżony o gwałt na nieletnich i wyszukiwanie młodych dziewcząt dla Jeffreya Epsteina. Policja bada teraz przyczynę jego zgonu. Śmierć mężczyzny oznacza, że ​​jego sprawa jest teraz zamknięta. 

Francuska prokuratura wszczęła śledztwo po zarzutach kobiet twierdzących, że je wykorzystywał. Jean-Luc Brunel zaprzeczał stawianym mu zarzutom.

Głośna sprawa amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina dotyczy handlu nieletnimi dziewczętami w celach seksualnych, które miał przetrzymywać w swoim domu w Palm Beach i na prywatnej wyspie w Nowym Jorku. Został on aresztowany w lipcu 2019 roku, a miesiąc później popełnił samobójstwo. 

W sprawę zamieszany jest także brytyjski książę Andrzej, który zawarł ugodę pozasądową z kobietą oskarżającą go o wykorzystanie seksualne. Była ona jedną z dziewcząt, które zostały oszukane i wykorzystane przez Jeffreya Epsteina. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!