Chicago: wypadek samochodowy w Rogers Park, 5 osób rannych

0
Fot. Youtube: WGN News
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Chicagowska policja poszukuje sprawcy wypadku, w którym ucierpiało pięć osób, w tym troje dzieci, w północnej części miasta.

Według Departamentu Policji Chicago, około godziny 6:30 pm załogi ratunkowe zareagowały na wezwanie pod adresem 1600 W. Jonquil Terrace w Rogers Park w związku z wypadkiem samochodowym.

Policja poinformowała, że pojazd jadący z dużą prędkością uderzył w niebieskiego Nissana, a następnie potrącił 13-letniego chłopca na rowerze, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. W sumie troje dzieci – w wieku 7, 10 i 13 lat – oraz dwoje dorosłych w wieku 40 lat zostało rannych w wypadku.

Pracownicy straży pożarnej w Chicago powiedzieli WGN News, że ratownicy medyczni przewieźli dwoje nieletnich do szpitala dziecięcego Lurie w stanie krytycznym. Inny nieletni został przewieziony do szpitala Lutheran, również z krytycznymi obrażeniami.

Załogi straży pożarnej przetransportowały również dwie osoby dorosłe do szpitala St. Francis w stanie krytycznym. Inna osoba na miejscu zdarzenia doznała niewielkich obrażeń.

Świadkowie twierdzą, że wypadek mógł być spowodowany próbą ucieczki przed policją jednego z kierowców. Telewizja WGN News nie potwierdziło jeszcze tych szczegółów, ale skontaktowało się z policją w Chicago.

Opis podejrzanego nie został podany. Nikt nie został zatrzymany.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!