Już jutro “Chicago Polar Plunge”, czyli skok do lodowatej wody w ramach akcji charytatywnej

0
Fot. screenshot Youtube: SCC/Special Olympics Chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W niedzielę rano mieszkańcy Chicago zanurzą się w lodowatych wodach jeziora Michigan, aby wesprzeć działalność charytatywną w ramach wydarzenia “Chicago Polar Plunge”.

Uczestnicy wydarzenia, które jest zbiórką pieniędzy na rzecz dwóch organizacji charytatywnych (Special Olympics Chicago/Special Children’s Charities) pomagającym niepełnosprawnym atletom, będą mogli wejść na plażę North Avenue i zarejestrować się osobiście od godziny 8 rano w niedzielę, 3 marca. Ceremonia otwarcia rozpocznie się o 9:45, a zanurzenie rozpocznie się o 10 rano.

Namiot rejestracyjny będzie otwarty na North Avenue Beach od 10:00 do 14:00 w sobotę, 2 marca, w celu wczesnej rejestracji. Istnieje również aktywna strona internetowa rejestracji, która jest otwarta do 5 rano w dniu imprezy – KLIKNIJ TUTAJ

Koszt rejestracji to 200 dolarów. Według organizatorów zbiórka pieniędzy zebrała ponad 1,6 miliona dolarów z celu 2 milionów dolarów, według stanu na 1 marca. Bezpłatny parking dostępny jest przy Lincoln Park Zoo. Parking strzeżony będzie również dostępny wzdłuż Cannon Dr.

Organizatorzy wydarzenia zalecają zabranie ze sobą torby z ubraniami na zmianę, butami i dodatkowym ręcznikiem na czas po zanurzeniu. Wzdłuż plaży znajdują się namioty do przebierania się po zanurzeniu. Nie ma wymagań dotyczących odzieży dla nurków, ale uczestnicy muszą nosić buty.

Jeśli uczestnicy chcą zgodnie z tradycją przebrać się “nietypowo”, odbędzie się konkurs kostiumowy z nagrodami dla najlepiej ubranych tego dnia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!