Ukraine: From War to Reconstruction, spotkanie poświęcone odbudowie Ukrainy

0
92
Fot. dimitre.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

17 maja odbyło się spotkanie dla inwestorów poświęcone odbudowie Ukrainy pod nazwą “Ukraine: From War to Reconstruction“. Zostało ono  zorganizowane przez Polsko Amerykańską Izbę Handlową we współpracy z International Trade Club of Chicago.

W lutym minął rok od czasu napaści Rosji na Ukrainę. Ukraina broni swoich granic a wspierający ją sojusznicy oczekują zwycięstwa w walce o zachowanie jej wolności i integralności terytorialnej. Po zakończonej wojnie kraj ten będzie musiał zostać odbudowany i ożywiony  gospodarczo. Uczestnicy spotkania “Ukraine: From War to Reconstruction“ przedstawili informacje i praktyczne spostrzeżenia, które mogą pomóc w odbudowie Ukrainy. 

Podczas panelu zaprezentowano między innymi najnowsze informacje o wpływie wojny na handel i gospodarkę Ukrainy, rolę społeczności międzynarodowej w odbudowie Ukrainy, streszczono obecne i przewidywane potrzeby i możliwości sektorowe, zaprezentowano strategie prowadzenia biznesu na Ukrainie i omówiono minimalizację ryzyka i kosztów oraz radzenia sobie z barierami prowadzenia biznesu na Ukrainie. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!