Biznesmen z Chicago, samozwańczy “Wilk z Rush Street” z federalnymi zarzutami za udział w procederze sutenerstwa

0
Fot. Twitter
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Samozwańczy “Wilk z Rush Street” – jak opisuje się na Instagramie biznesmen z Chicago, z federalnymi zarzutami o prostytucję. 

Chicagowski przedsiębiorca o imieniu Iman Bambooyani, lat 42 oraz inni mężczyźni z którymi łączą go relacje biznesowe, usłyszeli federalne zarzuty kryminalne za aranżowanie podróży kobiet poza stan na płatne spotkania seksualne z nim i z innymi biorącymi udział w procederze mężczyznami.  

Bambooyani został oskarżony 8 maja. Grozi mu potencjalnie wyrok do 5 lat więzienia. Zarzuty usłyszał również Dr. Hojat Askari, o przydomku “Dziadek”, mieszkaniec Prescott w Arizonie. Askari został oskarżony o płacenie Bambooyani’emu dziesiątek tysięcy dolarów w 2018 roku za finansowanie podróży kobiet i inne wydatki. Askari został również oskarżony za okłamywanie agentów FBI, ponieważ zaprzeczał, że spotykał się z kobietami, aby uprawiać seks. 

Obaj mężczyźni nie przyznają się do winy. Sędzia Jeffrey Gilbert z sądu północnego okręgu Illinois wyznaczył dwie oddzielne kaucje w wysokości 100,000 dolarów, które będą musieli zapłacić, jeśli nie pojawią się na rozprawach. 

10-stronicowy akt oskarżenia w sprawie Bambooyani’ego opisuje, że  Bambooyani aranżował proceder z udziałem 4 kobiet – dwóch z Miami i dwóch z Chicago. Mężczyzna jest znany w chicagowskich kręgach biznesowych. Razem z Jamesem Weissem, który jest aktualnie oskarżony o  próbę przekupstwa stanowego senatora w celu rozszerzenia legislacji dotyczącej automatów do gier hazardowych, prowadzili myjnie samochodowe dostarczające usług między innymi dla drogich restauracji na ulicy Rush Street w Chicago oraz zajmowali się organizacją kontraktów na miejsca parkingowe m.in. na terenie Szkół Publicznych Chicago.      

Dr. Hojat Askari, posiadający praktykę medyczną w Prescott, spędził ostatnie lata, aby rozwinąć tam kompleks mieszkaniowy z opieką medyczną, również dzięki inwestycjom Bambooyani’ego, który zarejestrował na ten cel wiele spółek.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!