Chicago: firmy oskarżają znanego policji oszusta posługującego się podrobionymi kartami kredytowymi o kolejne oszustwa

0
395
Fot. researchleap.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Firmy z przedmieść oskarżają skazanego już wcześniej i znanego policji oszusta posługującego się podrobionymi kartami kredytowymi o kolejne przestępstwa.

Mężczyzna pojawił się ponownie w sądzie we wtorek z nowymi zarzutami oszustw dokonanymi na terenie przedmieść Chicago. 

John Hancock wyszedł z więzienia rok temu za podobne przestępstwa dokonywane na terenie miasta Chicago. Mężczyzna spędził 3 lata w więzieniu po przyznaniu się do kradzieży w 2018 roku po tym jak oszukał galerię sztuki w Wicker Park na kilka tysięcy dolarów. W 2014 roku przyznał się do kradzieży dokumentów tożsamości i podrabiania kart kredytowych w celu zakupu towaru galanterii skórzanej ze sklepu  Neiman Marcus, również o wartości kilku tysięcy dolarów. 

39 latek został ponownie oskarżony we wtorek. W listopadzie został aresztowany próbując zakupić produkty w sklepie hydraulicznym w Markham za $4,000 dolarów, używając skradzionej karty kredytowej. Podczas aresztu uderzył policjanta. 

W powiecie Lake został za nim wystawiony nakaz aresztowania za kradzież i posiadanie mienia skradzionego ze żłobka w Lake Zurich. 

W Wheaton, w sklepie ‘Art and Joanna Wisniewski of Superb Carpets and Flooring’ Hancock oszukał sklep na $36,000 dolarów używając fałszywych czeków i kradzionej karty kredytowej. Mężczyzna został zidentyfikowany w policyjnej kolejce podejrzanych. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

Podczas wtorkowej rozprawy za pośrednictwem  Zoom mężczyzna nie przyznawał się do winy na zarzuty o dokonanie kradzieży w Markham.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!