Nominuj swoją firmę w konkursie “Najlepsze miejsca pracy” organizowanym przez Chicago Tribune

0
260
Fot. Chicago Tribune
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Nominuj swoją firmę w konkursie ‘Najlepsze miejsca pracy’ w 2023 organizowanym przez Chicago Tribune. Chicago Tribune szuka nominacji do raportu dot. najlepszych miejsc pracy. Raport ma zbadać w jaki sposób firmy tworzą i podtrzymują pozytywną i produktywną kulturę. W zeszłym roku, wręczono ankiety 80,000 pracownikom, stworzono listę 200 miejsc pracy.

Aby zakwalifikować się do konkursu, organizacja musi posiadać co najmniej 100 pracowników w rejonie Chicago. Nominacje są otwarte dla wszystkich pracodawców, włączając organizacje non profit.

Od teraz do końca lipca, nominowane firmy, które zgodzą się partycypować, otrzymają poufne, łatwe do wypełnienia ankiety do wypełnienia przez pracowników. Ankiety zostały stworzone przez partnerską organizację badawczą Trybuny, Energage. W zeszłym roku Energage przebadało 2 miliony pracowników ponad 8,000 organizacji.     

Chicago Tribune nie nakłada opłat za uczestnictwo. Najlepsze firmy zostaną wyróżnione w raporcie i na stronie internetowej.

Aby nominować firmę należy wejść na stronę internetową www.chicagotribune.com/nominate lub zadzwonić pod numer 312-878-7356. Ostatni termin składania nominacji to 5 maja.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!