Chicago: podczas minionego weekendu w strzelaninach zginęło 6 osób

0
133
Chicago strzelanina przestępczość
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

6 osób nie żyje, a 21 zostało rannych. To bilans strzelanin, które miały miejsce w miniony weekend w Chicago.

Ostatnią ofiarą śmiertelną wymian ognia w Wietrznym Mieście był 49-letni kierowca ciężarówki. Do zdarzenia doszło w niedzielę w nocy w okolicach 1900 West Fulton Street w dzielnicy Near West Side. Mężczyzna stał się przypadkową ofiarą wymiany ognia pomiędzy dwoma grupami osób.

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek w nocy w sklepie El Barakah Supermarket przy 7300 S. SouthShore Dr na południu miasta. Podczas rabunku śmiertelnie postrzelony został pracownik sklepu 63-letni Ali Hasan oraz 24-letni napastnik – Nicholas Williams. Ogień otworzył  Williams, trafiając starszego mężczyznę w klatkę piersiową i plecy. Pracownik sklepu, który posiadał pozwolenie na posiadanie broni, zdołał wyciągnąć broń i oddać strzał w kierunku napastnika. Williams został śmiertelnie trafiony w klatkę piersiową.

Wśród 21 rannych osób w weekendowych strzelaninach w Chicago, znalazła się także 12-latka. Dziewczynka została ranna w szyję kiedy szła po chodniku w okolicach 8900 South Chicago Avenue w dzielnicy Calumet Heights. Strzały padły z przejeżdżającego auta. 12-latka w stanie krytycznym przebywa w Comer Children’s Hospital.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!